Czy samochody "Made in China"

podbiją europejski rynek motoryzacyjny ?

Podobne pytania zadawaliśmy sobie gdy wpierw japońskie, a później koreańskie pojazdy zaczęły pojawiać się na naszych ulicach.
Do skuterów i elektroniki z państwa środka zdążyliśmy już przywyknąć.

Przyjdzie czas i na samochody...

SAMOCHODY z CHIN - tania motoryzacja czy koszmar przyszłości?


Chery FULWIN2 - kompaktowy hatchback i sedan.

Chery Fulwin2

   Zaprojektowany w sportowym stylu Fuwin 2 jest kompaktowym samochodem rodzinnym. Występuje zarówno jako hatchback jak i sedan. Nie jest to taki sedan, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni, bo mimo wyraźnie zaakcentowanego bagażnika, jego klapa otwiera się wraz z tylną szybą. Ale to tylko podnosi funkcjonalność pojazdu. Zaprojektowane przez włoskich designerów nadwozie wygląda dynamicznie i nowocześnie. Duży bagażnik (w sedanie 450, a po rozłożeniu siedzeń 1.000 litrów), przyjemne i ergonomiczne wnętrze czynią z nowego modelu ciekawą propozycję.

   Napędzany nowoczesnym chińskim silnikiem - 108-konną 1,5-litrową czterocylindrową jednostką, która za pomocą pięciobiegowej, manualnej skrzyni biegów, napędza przednie koła pojazdu. Auto dostępne jest w trzech wersjach wyposażenia Standard, Comfortable i Luxury. W wersji podstawowej możemy liczyć na poduszkę powietrzną kierowcy, wspomaganie kierownicy, manualną klimatyzację, elektrycznie sterowane szyby z przodu. W bogatszych dwie poduszki, ABS z EBD, a nawet elektrycznie podgrzewane przednie fotele. W Chinach cena od 7.800 $.


 
Chery fulwin2 Chery fulwin2 Chery fulwin2 Chery fulwin2

Chery fulwin2 Chery fulwin2 Chery fulwin2 Chery fulwin2

Chery fulwin2 Chery fulwin2 Chery fulwin2 Chery fulwin2

Żródło : Chery Automobile