Czy samochody "Made in China"

podbiją europejski rynek motoryzacyjny ?

Podobne pytania zadawaliśmy sobie gdy wpierw japońskie, a później koreańskie pojazdy zaczęły pojawiać się na naszych ulicach.
Do skuterów i elektroniki z państwa środka zdążyliśmy już przywyknąć.

Przyjdzie czas i na samochody...

SAMOCHODY z CHIN - tania motoryzacja czy koszmar przyszłości?


Chery Eastar Cross - wielofunkcyjny crossover.

Chery Eastar Cross

Eastar Cross odzwierciedla światowy trend budowania pojazdów MPV jako nadmuchanego kombi z napędem na przód. Siedem miejsc pozwala dowolnie kształtować przestrzeni, dzięki czemu auta tej klasy zyskują coraz większą rzeszę użytkowników. Nadwozie klasyczne dla tej grupy pojazdów, choć nie pozbawione agresywnego przodu. Wysokiej jakości skórzane siedzenia i modne wnętrze tworzą niepowtarzalną atmosferę. Wielość kombinacji aranżacji wnętrza czyni pojazd idealnym zarówno dla biznesmena jak i na wakacyjne eskapady.
Napęd podobny jak w sedanie Eastar, z tą różnicą, że automat ma już 5 biegów. Wyższa masa i opory powietrza skutkują zmniejszeniem prędkości maksymalnej do 170 km/h.
Fotele wykonane są z materiałów wysokiej jakości i zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii, aby na długich dystansach zmniejszyć zmęczenie kierowcy. Siedziska obu tylnych rzędów siedzeń zostały podniesione, aby uzyskać dla pasażerów większe pole widzenia i ułatwić wsiadanie i wysiadanie z samochodu. Zarówno przednie i tylne rzędy siedzeń są wyposażone w centralne podłokietniki i uchwyty na kubki, zapewniając większy komfort podczas podróży na duże odległości.
Uwagę zwraca projekt deski rozdzielczej z centralnie umieszczonymi zegarami, i nie do końca przemyślaną mieszanką jasnej skóry, ciemnego plastiku, drewna i aluminium. Dla pocieszenia aż 28 schowków na drobiazgi, automatyczna klimatyzacja i duży centralny wyświetlacz, lecz już bez DVD.
Gdyby wyposażyć go w więcej niż 2 poduszki powietrzne i dodać mu trochę więcej mocy...


Chery Eastar Cross Chery Eastar Cross Chery Eastar Cross Chery Eastar Cross

Chery Eastar Cross Chery Eastar Cross Chery Eastar Cross Chery Eastar Cross

Chery Eastar Cross Chery Eastar Cross Chery Eastar Cross Chery Eastar Cross

Chery Eastar Cross Chery Eastar Cross Chery Eastar Cross Chery Eastar Cross

Chery Cross Chery Eastar Cross Chery Eastar Cross Chery Eastar Cross

Żródło : Chery Automobile

 

Specyfikacja Chery Eastar CrossSpecyfikacja i dane techniczne Chery Eastar Cross

Chery Eastar Cross manualInstrukcja obsługi Chery Eastar Cross