Czy samochody "Made in China"

podbiją europejski rynek motoryzacyjny ?

Podobne pytania zadawaliśmy sobie gdy wpierw japońskie, a później koreańskie pojazdy zaczęły pojawiać się na naszych ulicach.
Do skuterów i elektroniki z państwa środka zdążyliśmy już przywyknąć.

Przyjdzie czas i na samochody...

SAMOCHODY z CHIN - tania motoryzacja czy koszmar przyszłości?


Wynajem samochodu z dodatkowym wyposażeniem


Wynajem samochodu to korzystna propozycja dla osób, które chcą wygodnie podróżować po kraju, lecz nie posiadają własnego auta. Warto wiedzieć, że taka usługa nie musi ograniczać się jedynie do samego samochodu. Oferty firm proponujących wynajem takiego pojazdu są coraz atrakcyjniejsze i bardziej urozmaicone.

 

Zwykle za wszystkie te opcje dodatkowe trzeba trochę dopłacić, jednak najlepsze jest to, że klienci nie muszą korzystać ze wszystkich możliwości. Oferty są elastyczne, dzięki czemu płaci się tylko za to, co faktycznie będzie danej osobie potrzebne.

A z jakich opcji dodatkowych można skorzystać, wypożyczając samochód? Chyba najchętniej wybieranym dodatkiem jest nawigacja GPS. Mało tego, często to urządzenie należy już do standardu, a tym samym nie generuje dodatkowych kosztów. Ponadto klienci bardzo chętnie korzystają z fotelików dziecięcych, przyczepek, bagażników na rower czy sprzęt narciarski, a nawet z dodatkowego kierowcy, który będzie wsparciem w trakcie długich tras samochodowych.

Firm zajmujących się wynajmem samochodów jest na polskim i światowym rynku całkiem sporo. I choć może pozornie wydawać się, że z takiej usługi korzysta mało osób, to prawda jest taka, że wiele okazji jest idealnych do tego, by ułatwić i umilić sobie życie opcją wynajęcia auta. Przyjrzyjmy się więc temu, kiedy warto skorzystać z takiej oferty.

Więcej informacji na stronie wypożyczalni samochodów carfree.com.pl z Warszawy.

Bardzo często klienci wynajmują samochód w celu wygodnego poruszania się po kraju – np. będąc osobą przyjezdną z innego kraju lub, po prostu, mając własny samochód w warsztacie samochodowym. Ponadto doskonałymi okazjami dla wynajęcia auta – zwłaszcza limuzyny – są studniówki, wieczory panieńskie, kawalerskie, szczególne randki i rocznice związków oraz osiemnaste urodziny.

Wynajem samochodów nie bez powodu najbardziej kojarzy się ze ślubami i weselami. Nic dziwnego, w końcu każda Para Młoda pragnie, by te wydarzenia były wyjątkowe, a wypożyczalnie dysponują stylowymi samochodami, m.in. limuzynami lub autami w stylu retro. Ale nie jest to jedyna okazja zachęcająca do wynajęcia auta.