Czy samochody "Made in China"

podbiją europejski rynek motoryzacyjny ?

Podobne pytania zadawaliśmy sobie gdy wpierw japońskie, a później koreańskie pojazdy zaczęły pojawiać się na naszych ulicach.
Do skuterów i elektroniki z państwa środka zdążyliśmy już przywyknąć.

Przyjdzie czas i na samochody...

SAMOCHODY z CHIN - tania motoryzacja czy koszmar przyszłości?


Stojaki i podnośniki do motocykli


Jeśli kiedykolwiek czołgałeś się na rękach oraz kolanach i skończyłeś leżąc na betonowej podłodze w celu sprawdzenia motocykla, prawdopodobnie jesteś gotowy aby skorzystać z przedmiotów zawartych na www.narzedziak24.pl

Stojaki i podnośniki do motocykli Stojaki i podnośniki do motocykli

 

W tym artykule będziemy mówić o stojakach i podnośnikach motocyklowych. Oferują one bezpieczny i wygodny sposób aby komfortowo pracować przy uniesionym motocyklu. Możesz nawet robić to siedząc na krześle.

Najlepszym wyborem okazują się te towary, które są wykonane z litej stali. Podnośniki z tego typu materiałów są solidne oraz zapewniają bezpieczeństwo podczas serwisowania jednośladu. Jeśli chodzi o mechanizm podnoszenia firma Draper oferuje kilka wariantów. Nabywca decyduje o  tym czy chce korzystać z podnośników mechanicznych, pneumatycznych, nożycowych lub innych.

Typy podnośników są uzależnione od tego do jakiego rodzaju motocykla ma być on użyty. Inaczej będzie w przypadku motocykli ciężkich, a inaczej w przypadku motocykli lżejszych. Przykładem może być podnośnik nożycowy do motocykli max 450 kg Draper 04991. W tym przypadku śmiało możemy serwisować ciężkie motocykle. Dokonując wyboru musimy zwrócić uwagę na długość platformy, gdyż będzie miała ona znaczący wpływ na jakość serwisowania jednośladów.

Firma Draper oferuje również nabywcom stojaki do podnoszenia tylnej i przedniej osi motocykli. Stojaki takie nie tylko podnoszą ale także stabilizują jednoślady. Charakteryzują się one regulowaną szerokością ramion trzymających, a gumowe podwójne koła zapobiegają poślizgowi. Ramiona są zabezpieczone gumą i nie uszkadzają elementów lakierowanych. Zakup  odpowiedniego stojaka lub podnośnika do motocykla to sposób na wygodną i bezpieczną pracę w warsztacie. Wysokiej klasy urządzenia  z lini Draper Expert  gwaranują niezawodne działanie przez długie lata.

W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy na stronę www.narzedziak24.pl

Autor tekstu: www.autoredakcja.pl